Zaproszenie na wydarzenie sportowe dla rodzin!

Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy Aleksander Ferens serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i całe rodziny do wzięcia udziału w bezpłatnym sportowym wydarzeniu pn. „Zagraj ze Śródmiejską 9”, które odbędzie się już 02 października 2022 r. (niedziela) w godz. 12:00-16:00 przy ul. Konwiktorskiej 5/7 w Warszawie.

Wstęp na imprezę OPEN, wszystkie atrakcje bezpłatne, gwarantowane upominki dla każdego dziecka.

Dodatkowo pierwsze 9 osób, które po imprezie umieści na profilu fb SPORTOWE ŚRÓDMIEŚCIE pod postem z plakatem „Zagraj ze Śródmiejską 9” swoje zdjęcie pokazujące, jak w niedzielę graliście ze Śródmiejską 9 otrzyma od Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy dodatkowy sportowy pakiet upominkowy.

Informacje o zwycięzcach i terminie odbioru pakietów niespodzianek otrzymacie Państwo w wiadomości prywatnej przez profil fb.

Wydział Sportu i Spraw Społecznych

dla Dzielnicy Śródmieście