Adaptacja

Trudne rozstania – czy na to można coś poradzić?      MOŻNA!!!

Małe dziecko, by mogło bez obaw i lęków zostać bez rodziców czy innej bliskiej osoby w nowym otoczeniu musi je najpierw dobrze poznać – i miejsce i nowe osoby.

W naszym przedszkolu nowym dzieciom stwarzamy taką możliwość. W dniach 30 i 31 sierpnia 2023 r. w godz. 11.30-14.00 przedszkole będzie otwarte dla nowo przyjętych dzieci

i ich rodziców. Pani dyrektor Iwona Kanigowska, nauczycielki oddziału p. Maryla i p. Klaudia oraz pracownicy obsługowi p. Hania i p. Agatka, które będą zajmowały się Waszymi dziećmi, chcą im przybliżyć przedszkole.

By było to już miejsce znane i przyjazne: będziemy bawić się w sali zabaw, dzieci zapoznają się z toaletami, szatnią oraz innymi ważnymi pomieszczeniami, na końcu, będą też wyprawy do ogrodu przedszkolnego.

Gorąco zachęcamy wszystkich rodziców do skorzystania z naszej oferty. Dla dobra dzieci, rozpocznijmy ich kilkuletni pobyt w przedszkolu od pozytywnych wrażeń.

Mamy nadzieję, że po takiej prezentacji Wasza pociecha nie będzie rozpaczać, bo przyjdzie do bliskiego Jej miejsca i do Pań, które już zna i lubi!!!

Na spotkania adaptacyjne bardzo prosimy zabrać dla dziecka kapcie. Dla dorosłych mamy ochraniacze na buty.

Data dodania: 2023-07-24 11:24:48
Data edycji: 2023-07-24 12:17:16