ŻANDARMERIA WOJSKOWA - rodzic naszego przedszkolaka przedstawia swój zawód.

W listopadzie nasze przedszkole odwiedziła mam Igi, która wraz z dwiema Paniami w bardzo ciekawy sposób przedstawiła pracę w Żandarmerii wojskowej. Każda z Pań przedstawła czym się zajmuje w jednostce, jedna z Pań jest również ratownikiem medycznym i zechciała pokazać dzieciom jak należy zachować się, gdy ktoś straci przytomność. Dzieci miały niesamowitą okazję poćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy na fantomie. Na koniec spotkania dzieci mogły obejrzeć służbowy samochód Pań. To było fantastyczne spotkanie!

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy Paniom za chęć podzielenia się z naszymi przedszkolakami wiedzą, za przedstawienie swojego zawodu oraz za poświęcony czas. Oczywiście zapraszamy ponownie :)

Dziękujemy :)

Data dodania: 2022-11-19 20:37:00