Zapraszamy do zabaw w domu!!! Propozycje działań dostają Państwo codziennie od nauczycielek na maila !!!

Ważne informacje na rozpoczęcie roku!

Szanowni Państwo!

Czekamy na Was i Wasze pociechy już od najbliższej środy, pierwszego września.

Informujemy, iż przedszkole, tak jak dotychczas pracuje w godzinach 7.00- 17.30.

Natomiast nauczyciele w każdej grupie pracują w zróżnicowanych godzinach!

W związku z tym, wszystkie dzieci rano i po południu spotykają się w jednej sali.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo podczas zebrań grupowych.

W bieżącym roku szkolnym, 2021/22 ruszamy w  zmniejszonym składzie!

Mamy tylko trzy grupy!

Będą to grupy mieszane wiekowo:

• trzy- i czterolatki
  • cztero- i pięciolatki
  • pięcio- i sześciolatki

Prosimy o dobry humor, zaufanie i odpowiednie przygotowanie dzieci! My ze swej strony uczynimy wszystko, by  przedszkolaki czuły się dobrze w naszej społeczności, a ich  adaptacja przebiegła szybko i bezstresowo!

Informujemy, iż każdy przedszkolak pierwszego dnia  przynosi kapcie i ubrania na zmianę w podpisanym worku. Wszystko pozostawiamy w szatni!

Rodziców nowo przyjętych, najmłodszych dzieci prosimy dodatkowo o przyniesienie pościeli na leżakowanie i w miarę możliwości o przyprowadzanie maluchów od godziny 8.30. Prosimy również o sprawne pożegnanie się z dzieckiem w szatni i niezwłoczne wprowadzenie do sali. Czas przebywania w placówce należy ograniczyć do niezbędnego minimum.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę!

Dyrekcja i pracownicy Przedszkola!

Data dodania: 2021-08-29 19:23:54
Data edycji: 2021-08-31 16:27:25