Rowerowy czerwiec

Drodzy Rodzice!

W zeszłym roku z racji pandemii - nie udało się zrealizować Kampanii Rowerowy Maj, dlatego wierzę, że w tym roku wszystkie przedszkolaki spragnione zabawy, aktywności wezmą  udział w zabawie „Rowerowe Przedszkole”. Oczywiście to zależy od Rodziców czy znajdziecie z rana "chwilę lub dwie chwile"  by dotrzeć do przedszkola z dzieckiem na hulajnodze, rowerze lub innym sprzęcie  - to nie musi być cała droga ale przynajmniej ostatnie 200m.

Celem zabawy jest promowanie zdrowego trybu życia, nauka zdrowej rywalizacji, popularyzowanie roweru, jako środka transportu.

Zasady : każdy przedszkolak, który w czerwcu dotrze do placówki w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki na wspólny rowerowy plakat grupowy. Dla najaktywniejszego oddziału przewidziane są nagrody.

Startujemy 1 czerwca a kończymy zabawę 25 czerwca.

Zachęcam do codziennej jazdy!

Z góry dziękuję za zaangażowanie i pomoc  Rodziców oraz aktywność przedszkolaków.

Koordynator akcji

Anna Żmijewska