Konkurs fotograficzny!!!

Szanowni Państwo,

Przedszkole nr 11 serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficzno- plastycznym

„Najpiękniejsze zakątki dzielnicy Śródmieście”

Najważniejszym celem konkursu jest kształtowanie postaw patriotycznych małych dzieci poprzez dostrzeganie piękna najbliższej okolicy, miejsca zamieszkania.

Inspiracją do zorganizowania konkursu jest rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

Chętne rodziny prosimy o zgłoszenie udziału do nauczycieli grupowych.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu fotograficzno- plastycznego

„Najpiękniejsze zakątki dzielnicy Śródmieście”

1. Cele konkursu:
  • 1) Uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości.
  • 2) Zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego spędzania czasu.
  • 3) Kształtowanie tożsamości i przynależności społecznej.
  • 4) Ukazanie różnorodności i piękna dzielnicy Śródmieście.
  • 5) Rozwijanie twórczości dzieci i rodziców.
  • 6) Integracja dzieci w oddziałach przedszkolnych.

1. Postanowienia ogólne:
  • 1) Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 11, ul. St. Dubois 3 Warszawa
  • 2) Konkurs trwać będzie od 2 listopada 2021 do 16 listopada 2021 roku. Podsumowanie konkursu i ogłoszenie wyników zostanie opublikowane 22 listopada 2021 roku na stronie internetowej przedszkolenr11.edu.pl
  • 3) Adresatami konkursu są śródmiejskie przedszkola publiczne.
  • 4) Wystawa prac konkursowych odbędzie się online na stronie internetowej przedszkolenr11.edu.pl oraz w formie stacjonarnej w holu przedszkola.

• Przebieg konkursu:
    • 1) Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców .
    • 2) Polega na wykonaniu zdjęcia ukazującego ciekawe miejsca usytuowane w naszej dzielnicy. Zdjęcie nie może zawierać postaci.
    • 3) Wydrukowane zdjęcie należy ozdobić plastycznie, wykonać ramkę formatu max A3.
    • 4) Praca może być płaska lub przestrzenna. Do ozdobienia można wykorzystać również jesienne dary natury.
    • 5) Z każdej placówki przyjmujemy maksymalnie cztery prace.
    • 6) Prace konkursowe należy dostarczyć do Przedszkola nr 11 do 16 listopada 2021 roku.
    • 7) Każda praca musi zawierać metryczkę. W pracy indywidualnej: imię, nazwisko, wiek autora oraz pełny adres przedszkola i telefon. W pracy grupowej: nazwa grupy, wiek dzieci, pełny adres przedszkola i telefon. Metryczkę proszę umieścić na odwrocie pracy.
    • 8) Do każdej dostarczonej pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 1).

1. Rozstrzygnięcie konkursu:
  • 1) Wszystkie prace konkursowe zostaną poddane ocenie jury, w skład którego wchodzi trzech przedstawicieli Przedszkola nr 11.
  • 2) Jury szczególną uwagę zwracać będzie na kreatywność i sposób prezentacji zdjęcia oraz samodzielność dzieci przy wykonywaniu ramki.
  • 3) Wyniki konkursu oraz fotografie prac konkursowych zostaną umieszczone na stronie internetowej Przedszkola nr 11.
  • 4) Prace konkursowe zostaną umieszczone w formie wystawy w holu przedszkola. Wszystkie prace konkursowe zostaną nagrodzone. Przewiduje się dodatkowe nagrody za zajęcia I, II, III i IV miejsca, pozostałe prace zostaną wyróżnione.
  • 5) Nagrody konkursowe będą do odbioru w Przedszkolu nr 11 od 23 listopada 2021 roku po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

1. Postanowienia końcowe:
  • 1) Prace konkursowe pozostają własnością Przedszkola nr 11 na czas trwania wystawy. Prace będą do odebrania od 30 listopada 2021 roku.

Data dodania: 2021-10-28 19:02:46
Data edycji: 2021-10-28 19:09:44