UWAGA RODZICE !!! Do piątku tj. 26 lutego czekamy na potwierdzenia woli kontynuowania nauki w przedszkolu w roku szkolnym 2021/ 22. W zakładce ogłoszenia dostępny jest adres następnego webinaru dla rodziców ! Serdecznie zapraszamy do udziału!

To My

„Zielone Żabki” to trzylatki, najmłodsze dzieci w przedszkolu. Każdy ciekawy świata i chętny do zabawy! Nasza codzienność to tańce, śpiewy, zabawy oraz zajęcia podczas których poznajemy siebie i świat. Po tylu wyczerpujących działaniach przychodzi czas na oddech czyli pobyt w ogrodzie, a potem leżakowanie. Odpoczynek napełnia nas nową energią i pomysłami do dalszych działań. I tak codziennie zgłębiamy tajniki życia!

W „Zielonych Żabkach” w roku szkolnym 2020/21 realizowane będą dwa projekty:

„JA – PRZEDSZKOLAK NA 102” -  projekt edukacyjno-wychowawczy którego celem jest stwarzanie sytuacji sprzyjających rozwojowi nawyków, norm i zachowań u dzieci prowadzących do samodzielności, dbania o zdrowie i sprawność ruchową. Projekt składa się z czterech bloków tematycznych, które będą realizowane raz w tygodniu przez osiem miesięcy począwszy od października:

1. Ja
  2. Jestem samodzielny
  3. Jestem kulturalny i koleżeński
  4. Dbam o swoje zdrowie.

II  „MALI ARTYŚCI” - to projekt edukacyjno-wychowawczy koncentrujący się na rozwoju dzieci o dużym wachlarzu zainteresowań i zdolności skupiający się na tworzeniu i kreowaniu.

Zakłada współpracę nauczyciela i wychowanków w realizacji różnych działań związanych z rozwijaniem pasji, zainteresowań i talentów: plastycznych, muzycznych i ruchowych. Projekt składa się z miesięcznych bloków i czterech spotkań w każdym miesiącu.

Data dodania: 2020-10-26 14:38:46
Data edycji: 2020-11-08 14:11:07