Projekty

W roku szkolnym 2020/21 dopuszcza się do realizacji projekty edukacyjne  w ramach

innowacji pedagogicznej „Myślę, czuję, odkrywam, tworzę i zdobywam" :

1. „Mali artyści - projekt  autorski M. Rudak (oddział I Zielone Żabki)
  2. „W krainie emocji”- projekt  autorski A. Boczoń (oddział II Czerwone Krasnale)
  3. „Mały szachista”- projekt  autorski M. Kuryło (oddział III Niebieskie Smoki)
  4. „Do odważnych świat należy” projekt  autorski A. Żmijewska (oddział IV Żółte Tygrysy)
  5. „Młodzi odkrywcy”- projekt  autorski A. Boczoń (oddział II Czerwone Krasnale)
  6. „Mały matematyk”- projekt autorski M. Kuryło (oddział III Niebieskie Smoki)
  7. „Ja i ty to my”- projekt autorski A. Szóstyk (oddział III Niebieskie Smoki)
  8. „Kto to taki?- ze świata zwierzaki”- projekt autorski A. Szóstyk (oddział III Niebieskie Smoki)
  9. „Ja- przedszkolak na 102”- projekt wychowawczo- edukacyjny , autorski M. Rudak (oddział I Zielone Żabki)
  10. "Przyjemne obcowanie z muzyką"- autorski projekt edukacyjny M. Wardal (oddział IV Żółte Tygrysy)
Data dodania: 2020-10-27 12:18:46
Data edycji: 2020-10-27 14:14:08