Projekty - Tęczowe Przedszkole - Przedszkole Nr 21 w Warszawie

Projekty

W roku szkolnym 2020/21 dopuszcza siÄ™ do realizacji projekty edukacyjne  w ramach

innowacji pedagogicznej „MyÅ›lÄ™, czujÄ™, odkrywam, tworzÄ™ i zdobywam" :

1. „Mali artyÅ›ci - projekt  autorski M. Rudak (oddziaÅ‚ I Zielone Å»abki)
  2. „W krainie emocji”- projekt  autorski A. BoczoÅ„ (oddziaÅ‚ II Czerwone Krasnale)
  3. „MaÅ‚y szachista”- projekt  autorski M. KuryÅ‚o (oddziaÅ‚ III Niebieskie Smoki)
  4. „Do odważnych Å›wiat należy” projekt  autorski A. Å»mijewska (oddziaÅ‚ IV Å»óÅ‚te Tygrysy)
  5. „MÅ‚odzi odkrywcy”- projekt  autorski A. BoczoÅ„ (oddziaÅ‚ II Czerwone Krasnale)
  6. „MaÅ‚y matematyk”- projekt autorski M. KuryÅ‚o (oddziaÅ‚ III Niebieskie Smoki)
  7. „Ja i ty to my”- projekt autorski A. Szóstyk (oddziaÅ‚ III Niebieskie Smoki)
  8. „Kto to taki?- ze Å›wiata zwierzaki”- projekt autorski A. Szóstyk (oddziaÅ‚ III Niebieskie Smoki)
  9. „Ja- przedszkolak na 102”- projekt wychowawczo- edukacyjny , autorski M. Rudak (oddziaÅ‚ I Zielone Å»abki)
  10. "Przyjemne obcowanie z muzykÄ…"- autorski projekt edukacyjny M. Wardal (oddziaÅ‚ IV Å»óÅ‚te Tygrysy)
Data dodania: 2020-10-27 12:18:46
Data edycji: 2020-10-27 14:14:08