Nasze plany na ten rok.

NASZE PLANY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

W roku szkolnym 2023/24 w grupie Zielone Żabki będą realizowane ponadprogramowe, dodatkowe zajęcia w ramach wybranych lub opracowanych samodzielnie przez nauczycieli programów, projektów i przedsięwzięć. Dzieci będą uczestniczyć w działaniach rozszerzających i pogłębiających realizację podstawy programowej w celu wszechstronnego rozwoju:

1. Projekt pt; „Ja przedszkolak na 102” autor Maryla Rudak. Realizacja projektu ma na celu kształtowanie u dzieci pozytywnej samooceny oraz budowania prawidłowych więzi i relacji społecznych.
  1. Projekt „ Mały miś w świecie wielkiej literatury” autorzy wydawnictwo MAC i Bliżej Przedszkola. Celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa: • codzienne czytanie dzieciom w towarzystwie Małego Misia – ich przewodnika po świecie literatury; • zachęcanie rodziców przedszkolaków do czytania dzieciom; • prowadzenie dzienniczka; • stworzenie przedszkolnego kącika książki.
  2. Popołudnia z książeczką „ Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato” na które zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, aby wraz z wybraną przez siebie książką przenieśli dzieci we wspaniały świat literatury dziecięcej w naszej przedszkolnej sali.

Zapraszamy do udziału w akcji wszystkich rodziców!

Data dodania: 2023-09-21 17:41:07