Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nasze plany na ten rok.

NASZE PLANY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

W roku szkolnym 2023/24 w grupie Zielone Żabki będą realizowane ponadprogramowe, dodatkowe zajęcia w ramach wybranych lub opracowanych samodzielnie przez nauczycieli programów, projektów i przedsięwzięć. Dzieci będą uczestniczyć w działaniach rozszerzających i pogłębiających realizację podstawy programowej w celu wszechstronnego rozwoju:

  1. Projekt pt; „Ja przedszkolak na 102” autor Maryla Rudak. Realizacja projektu ma na celu kształtowanie u dzieci pozytywnej samooceny oraz budowania prawidłowych więzi i relacji społecznych.
  1. Projekt „ Mały miś w świecie wielkiej literatury” autorzy wydawnictwo MAC i Bliżej Przedszkola. Celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa: • codzienne czytanie dzieciom w towarzystwie Małego Misia – ich przewodnika po świecie literatury; • zachęcanie rodziców przedszkolaków do czytania dzieciom; • prowadzenie dzienniczka; • stworzenie przedszkolnego kącika książki.
  2. Popołudnia z książeczką „ Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato” na które zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, aby wraz z wybraną przez siebie książką przenieśli dzieci we wspaniały świat literatury dziecięcej w naszej przedszkolnej sali.

Zapraszamy do udziału w akcji wszystkich rodziców!

Data dodania: 2023-09-21 17:41:07
Ilość wyświetleń: 167

"Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza."

Maria Kownacka
Bądź z nami
Urzędu Miejskiego w Policach
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej