Nasze atuty

Atuty

Tęczowe Przedszkole to miejsce, które wyróżnia się spośród innych przedszkoli. Wpływ na to ma:

• rodzinna miła atmosfera panująca w przedszkolu,
  • fachowa i kompetentna kadra pedagogiczna,
  • systematyczne i planowe organizowanie różnorodnych sytuacji edukacyjnych dla dzieci,
  • realizacja programów autorskich takich jak: adaptacja dzieci w Tęczowym Przedszkolu, profilaktyka logopedyczna w przedszkolu,
  • wykorzystanie nowoczesnych metod i form pracy z dzieckiem
  • wyjazdy na wycieczki regionalne,
  • systematyczne wyjścia do teatru, kina i muzeów,
  • bogata oferta współpracy z rodzicami,
  • dobre wyposażenie w sprzęt zabawki, pomoce dydaktyczne
  • program adaptacyjny ułatwiający spędzanie pierwszych chwil w przedszkolu dziecku i jego rodzicom,
  • fachowo planowane, smacznie przygotowane, urozmaicone posiłki, (dzieci mają możliwość wyboru)
  • dieta bogata w owoce, soki i warzywa.

Zdajemy sobie sprawę z tego , że nie jesteśmy w stanie zastąpić dzieciom domu. Tworzymy natomiast atmosferę życzliwości, ciepła spokojny i zaufania, dzięki której nasze przedszkolaki czują się szczęśliwe nawet bez mamy i taty.

"Tęczowe Przedszkole" to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów - dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół, uczą się samodzielności i współdziałania w grupie. To miejsce, gdzie zabawa jest nauką, a nauka zabawą.

godło

ul. Marszałkowska 27/35/A